KONST / Litografier / Färglitografi 12601030
nr 1260 1030
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 120/170. Motivet: 50x37
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:04:26
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg